Kuriant erdves.

Įkvepiant pokyčiams.

Kas mes esame

Esame skirtingų sričių profesionalų komanda, įgyvendinanti pažangius interjero įrengimo sprendimus Lietuvoje ir užsienio šalyse.
Atstovaujame pasaulyje žinomus namų ir verslo baldų, šviestuvų, interjero aksesuarų, akustinių ir apdailos sprendimų bei pertvarų gamintojus. Didžiuojamės, kad daugelis mūsų partnerių įvertino sėkmingą ilgalaikį darbą kartu, pasirinkdami mus išskirtiniais atstovais Lietuvoje ir už jos ribų.
Nuolat siekiame tobulėti ir ieškome naujovių - kad Lietuvoje būtų įgyvendinami naujausius sektoriaus pasiekimus atspindinys sprendimai.
Vystydami verslą kuriame ateitį.

Esame profesionalų komanda, sukaupusi ilgametę patirtį projektų valdymo ir verslo erdvių įrengimo srityse. Per 14-ka įmonės veiklos metų įgyvendinome virš 1000 skirtingos apimties ir sudėtingumo projektų. 
Pagrindinės mūsų veiklos kryptys:      

  • baldai ir apšvietimas verslo erdvėms, 
  • biurų ir visuomeninių pastatų įrengimo projektai, 
  • mobilios ir stacionarios pertvaros, 
  • profesionali pastatų akustika,
  • technologijos. 

Atstovaujame pasaulyje pripažintus gamintojus iš JAV, Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių. Mūsų profesionalumą ir kompetenciją vertina ir mus savo išskirtiniais atstovais Lietuvoje pasirinko tokios pasaulyje garsios kompanijos kaip Haworth (JAV), Sedus (Vokietija), Actiu (Ispanija), Muuto (Danija), HAY (Danija), Standard (Estija) ir daugelis kitų.
Nuolat domimės naujovėmis ir inovacijomis bei sėkmingai diegiame jas projektuose Lietuvoje. Kartu su Lietuvos architektais esame išvystę ne vieną unikalų interjerui skirtą gaminį ir sprendimą.
Gausiose mūsų įmonių grupės salonų ekspozicijose, kurių bendras plotas arti 1500m2 , galite apžiūrėti ir išbandyti įvairius gaminius, kad įsitikintumėte jų kokybe, komfortu ir tinkamumu konkrečiam projektui.
Daugiau informacijos ltproject.lt

  • Outline-highback-pebble-fiber-lounge-around-beam-detail-muuto-org_(150).jpg

Skandinavų dizainas mūsų DNR dalis – tai pajusite apsilankę mūsų interjero salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Mes esame skandinaviško interjero stiliaus gerbėjai ir mus žavi tokie skandinaviško interjero bruožai kaip: pagarba tradicijoms, dėmesys pojūčiams, natūralios medžiagos, ekologiškumas ir tvarus požiūris, saikingumas, funkcionalumas ir prasmingumas, aukščiausio lygio meistriškumas, aukštos kokybės užtikrinamas ilgaamžiškumas, neprilygstamas gebėjimas valdyti šviesą, harmoningos proporcijos, minimalizmas, nepavaldumas laikui. 

Savo salonuose, kurių bendras plotas virš 900m2, stengiamės pristatyti šį stilių taip, kad ir Jūs pajustumėte jo vertę ir žavesį, kad čia atrastumėte gražių idėjų ir puikių sprendimų. Atstovaudami žymiausius skandinavų dizaino prekinius ženklus Lietuvoje išskirtinėmis teisėmis, džiaugiamės įvertinimu ir jaučiame pareigą pateisinti abipusiai pagarbią partnerystę – mūsų salonuose visada rasite išsamią informaciją apie gamintojus, jų gaminių pavyzdžius, apdailų paletes, naujienas.

Mūsų svetainėje internete rasite išsamius gamintojų bei gaminių pristatymus, naujienas ir anonsus, orientacines gaminių kainas. Jūsų patogumui – funkcija „Mano albumas“, kurią naudodami galite patogiai išsaugoti ar dalintis informacija apie Jūsų pasirinktus produktus.       

Kviečiame domėtis ir atrasti!
Daugiau informacijos skandinaviskiinterjerai.lt

  • Workshop-coffee-table-oak-connect-remix-252-ambit-wall-grey-pebble-light-grey-Muuto-org_(150).jpg
  • 1640115 Wild col. light grey copy.jpg

Talentingų kūrėjų suprojektuoti baldai, šviestuvai ir interjero detalės, žinomi gamintojai ir išraiškingi sprendimai - Jūsų kuriamiems interjerams. Barselona mums – spalvų, šiltų emocijų, pasirinkimo galimybių ir įvairiapusiškumo simbolis. Siekiame perteikti šias savybes interjeruose ir padrąsinti rinktis ryškesnes išraiškos formas. Atstovaujame žymius Ispanijos, Italijos, Prancūzijos ir kitų Europos šalių gamintojus.

Emocija interjere BARSELONA LIVING.
Daugiau informacijos BARSELONALIVING.LT

  • Magis_brut_1seater_ambient_mono_SD2850_vidar_554_01-scaled.jpg

Skandiamo.lt – tai virtualūs vartai į dizaino pasaulį.  Nuo 2012-ų metų veikiančioje elektroninėje parduotuvėje Skandiamo.lt Jus sužavės daugybė idėjų namų įrengimui ir dekoravimui, įkvepiantys dizaino gaminiai kasdienai ir šventei, išskirtinės, aukštos dizaino vertės dovanos. Pasisemti idėjų ir susipažinti su atstovaujamų gamintojų gaminiais kviečiame ir Skandiamo salone PC „Panorama“.

Pavadinimas SKANDIAMO (SKANDI – nuoroda į skandinavišką stilių ir AMO – lot. „mylėti“) atspindi mūsų susižavėjimą skandinavų dizainu, jam būdinga estetika, funkcionalumu, medžiagiškumu ir aukšta kokybe. Didžiuojamės galėdami pristatyti visame pasaulyje žinomas klasikinio skandinavų dizaino ikonas bei novatoriškus naujosios dizainerių kartos kūrinius, kurių ne vienas yra pelnę įvairių pasaulinės reikšmės dizaino apdovanojimų. 

Mes mylime skandinavų dizainą, mums artimas jų požiūris į medžiagas, funkciją, dizaino raišką, kokybę ir tradicijas. Plėtodami veiklą sutinkame šį požiūrį puoselėjančių prekinių ženklų ir kūrėjų ne tik Skandinavijoje, bet ir visoje Europoje – tame tarpe ir Lietuvoje, tad džiaugiamės galėdami suteikti mūsų klientams vis platesnį pasirinkimą. 
Daugiau informacijos skandiamo.lt 

  • attach-coat-hook-cover-chair-restore-ply-rug-muuto-org_(150).jpg

Kas išties svarbu

Kurdami estetiškai ir ergonomiškai palankią žmogui aplinką, darome žmones laimingesniais bei įkvepiame pozityviems ir progresyviems pokyčiams.

Partnerė ir rinkodaros vadovė

Socialinė atsakomybė

Būdami visuomenės dalimi prisidedame prie jos pažangos ir gerovės.
Su įmonės tvarumo ir socialinės atsakomybės ataskaita galite susipažinti Čia
Palaikome ir remiame šių organizacijų veiklas:

Mūsų pasiekimai

2020

Stipriausi Lietuvoje lyderiai 

Įmonės kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal tarptautinį standartą ISO 9001

Stipriausi Lietuvoje

2019

Įgyta sertifikuoto ergonomikos konsultanto kompetencija

2017

Įgyta ypatingojo statinio statybos rangovo kvalifikacija.
Įgytas FSC sertifikatas

2016

2015

2014

2013

Įkurtas Skandinaviški interjerai salonas Klaipėdoje

2012

Įkurtas Skandinaviški interjerai salonas Kaune

2009

Įkurtas Skandinaviški interjerai salonas Vilniuje

2006

Liepos 5d. įkurta įmonė